nv...

درباره پانیذ صندل

شرکت تولیدی بازرگانی پانیذ صندل دارای سه دهه سابقه و تجربیات ارزنده در زمینه تولید انواع صندل های مجلسی و صندل های راحتی با استفاده از جدیدترین ماشین آلات و دستگاه های مدرن صنعتی ، مرغوب ترین مواد اولیه و کادر فنی متخصص جایگاه ویژه در صنعت کفش به خود اختصاص داده است.

شرکت پانیذ صندل محصولات تولیدی خود را با قالب های راحتی با توجه به شرایط ارگونومی بدن و پای انسان و حفظ سلامتی شما و برطرف نمودن بیشترین صدمات کمر و زانو تولید می نماید و نتیجه این تلاش ، فروش مطلوب محصولات این شرکت در بازار های داخلی و خارجی است .


فرایند تولید محصولات شرکت پانیذ صندل ، اعم از طراحی آناتومیک ،قالب سازی و تولید صنعتی کاملا منطبق با آخرین استاندارد های جهانی را دارا میباشد. شرکت تولیدی بازرگانی پانیذ صندل دارای مجوز رسمی به شماره 86380 از وزرات صنایع و معادن هم اکنون با تولید انواع صندل و کفشهای راحتی ، محصولات خود را در بازار های خارجی و داخلی عرضه می نماید.

رضایت مشتری ، کیفیت، تنوع و نوآوری رمز موفقیت و پایداری ما است.


 • خبرنامه

  خرداد 30, 1399

  در لحظه با کارشناسان بخش فروش ارتباط برقرار کنید

  گروه تولیدی پانیذ صندل اخیرا امکان جدیدی را به سیستم ثبت سفارش خود افزوده است تا مشتریان عزیز قادر به ارتباط سریع و آسان از طریق چت آنلاین باشند. از طریق پلت‌فرم پیاده سازی شده، می‌توانید در کمترین زمان ممکن با یکی اپراتورهای وب سایت پانیذ صندل ارتباط برقرار کنید.


 • خرداد 29, 1399

  سیستم ثبت سفارش پانیذ صندل راه اندازی شد!

  برند پانیذ صندل، تولید کننده شناخته شده در حوزه کفش و صندل برای سهولت در ثبت سفارش مشتریان خود، سیستم ثبت سفارش بر بستر وب را فراهم ساخته است. هم اکنون می‌توانید از طریق وب سایت گروه تولیدی پانیذ صندل محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده خریداری کنید. ورود به فروشگاه

اخبار