nv...

ارسال سفارشات

تمامی محصولات وارد شده در فروشگاه پانیذ صندل به صورت عمده بوده و هر واحد محصول به صورت کارتن است؛ بنابر این ارسال مرسولات از طریق باربری صورت گرفته و نرخ هزینه برای استان های بومی ، همجوار و غیر همجوار متفاوت است.

پس از ثبت موفق سفارش شما، محصولات طی هشت الی ده روز کاری آماده خواهند شد و پس از آن برای ارسال تحویل باربری داده خواهد شد. مشتریان بابت این نوع حامل یک بیجک به ازای هر سفارش دریافت خواهند کرد؛ بیجک برگه ای به منظور تایید تحویل سفارش به باربری بوده که اسکن این برگه برای تمام مشتریان ارسال می‌شود.


 • خبرنامه

  خرداد 30, 1399

  در لحظه با کارشناسان بخش فروش ارتباط برقرار کنید

  گروه تولیدی پانیذ صندل اخیرا امکان جدیدی را به سیستم ثبت سفارش خود افزوده است تا مشتریان عزیز قادر به ارتباط سریع و آسان از طریق چت آنلاین باشند. از طریق پلت‌فرم پیاده سازی شده، می‌توانید در کمترین زمان ممکن با یکی اپراتورهای وب سایت پانیذ صندل ارتباط برقرار کنید.


 • خرداد 29, 1399

  سیستم ثبت سفارش پانیذ صندل راه اندازی شد!

  برند پانیذ صندل، تولید کننده شناخته شده در حوزه کفش و صندل برای سهولت در ثبت سفارش مشتریان خود، سیستم ثبت سفارش بر بستر وب را فراهم ساخته است. هم اکنون می‌توانید از طریق وب سایت گروه تولیدی پانیذ صندل محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده خریداری کنید. ورود به فروشگاه

اخبار