پانیذ صندل
سبد خرید خالی است.

انتخاب صندل مجلسی زنانه با رعایت این ۲۰ نکته مهم و ضروری

صندل مجلسی زنانه

خرید صندل مجلسی زنانه به همان اندازه سرگرم کننده است که خرید لباس مجلسی می‌تواند باشد. اما با وجود سبک ها و مدل های مختلف و گزینه های بسیار زیاد، می توان آن را به یک کار سخت و زمان‌بر تبدیل کرد.

این قابل درک است که خرید صندل مجلسی زنانه ممکن است سوالاتی را ایجاد کند، مانند اینکه چه ارتفاعی را باید برای پاشنه صندل انتخاب کنید یا اینکه آیا باید آنها را از قبل بپوشید. پس نگران نباشید، ما به عنوان یک تولید کننده صندل با 25 سال سابقه تمام تجربیات خود و همچنین توصیه و راهنمایی های لازم کارشناسان این حوزه را در این مقاله برای شما آماده کرده‌ایم.

فهرست مطالب

اندازه پاشنه ای که در آن راحت هستید را مد نظر قرار دهید

اگر به طور معمول صندل پاشنه بلند نمی پوشید، برای روز جشن، عروسی و یا مهمانی روی صندل های پاشنه بلند حساب باز نکنید. شما در روز زیاد راه می روید و می ایستید، بنابراین انتخاب سایز پاشنه مناسب که با آن راحت هستید بسیار مهم است. اگر به این نکته توجهی نکنید و ممکن است در طول جشن عروسی، به جای لذت بردن، احساس درد داشته باشید.

آدام بنجامین، مدیر خلاقیت بنجامین آدامز، معتقد است که باید قد پاشنه‌هایی را انتخاب کنید که اکثر مواقع می‌پوشید و در آن احساس راحتی می‌کنید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب کفش مجلسی باید در نظر بگیرید ارتفاع پاشنه و راحتی است. او می گوید. «شما ۱۲ ساعت کامل کفش‌هایتان را می‌پوشید، بنابراین به دنبال ارتفاع پاشنه‌ای بروید که به پوشیدن عادت دارید.»

همچنین مهم است که طول لباس مجلسی خود را نیز در نظر بگیرید، اگر لباس مجلسی بلندی تهیه کرده اید، بنابراین اصلا نمی‌خواهید اتفاق ناگواری حین عروسی رخ بدهد! بنابراینکفش عروسی تخت و بدون پاشنه بدون شک مناسب ترین گزینه برای شما می‌باشد.

به بودجه ای که قرار است هزینه کنید، توجه کنید

همه ما می دانیم شرکت در یک جشن یا عروسی هزینه های زیادی دارد. هیچ مبلغ درست یا غلطی برای خرید صندل مجلسی زنانه نمیتوان تعیین کرد، همه اینها به اولویت های شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید یک کفش دیگر به جاکفشی خانه‌تان اضافه کنید، هزینه خرید صندل را پرداخت کنید. شاید هم می‌خواهید برای عروسی، پول بیشتری برای چیز دیگری خرج کنید. بنابراین اولویت ها برای هر شخصی متفاوت است و این مشکلی ندارد.

صندل مجلسی زنانه را چند روز قبل تر پا بزنید

اگر می‌خواهید بعد شرکت در عروسی شاهد زخم و تاول های پاهایتا ن باشید، به نکته ای که در این بخش می‌خوانید عمل نکنید. برای جلوگیری از تاول زدن و زخم شدن پا باید صندل مجلسی را چند روز قبل تر از روز عروسی در خانه بپوشید.  نکته‌ دیگری افراد زیادی به آن پی برده اند این است که اگر کفش‌هایتان کمی نرم هستند، بهتر است آن‌ها را چند بار با جوراب‌های ضخیم بپوشید. با این کار آنها کشش و تناسب بهتری خواهند داشت.

فریا رز، طراح کفش بریتانیایی می‌گوید: «کفش‌های خود را چند بار بپوشید تا به شکل پای شما درآیند. اطمینان حاصل کنید که کفش‌های شما دارای لایه‌های اضافی برای راحتی و یک لایه پلاستیکی محافظ روی زیره هستند، تا خش دار نشوند. سپس می‌توان آن را در عروسی یا هر مهمانی دیگر استفاده کرد.»

در نهایت برای اطمینان از اینکه صندل تان واقعا شما را اذیت نخواهد نکرد، در خانه زمانی که آن را به پا کرده اید برقصید.

همچنین بخوانید: پوشیدن صندل را با این راهنمای جامع یاد بگیرید + نحوه جلوگیری از عرق تاول و بوگرفتگی 

 

 

صندل مجلسی زنانه

آنها را با لباس مجلسی خود بپوشید

صندل مجلسی خود را با لباسی که قرار است روز عروسی بپوشید امتحان کنید تا بفهمید لباس شما برای کفش شما مناسب است یا خیر.

استفاده از محافظ پاشنه در صندل مجلسی زنانه

اگر عروسی یا مهمانی در فضای باز برگزار می شود، محافظ های پاشنه پا بسیار کاربردی هستند. آنها از فرو رفتن پاشنه ها در چمن جلوگیری می کنند و آنها را از آسیب روی سنگفرش ها، شن و هر سطح ناهموار محافظت می کنند.

یک جفت کفش جایگزین داشته باشید

تا زمانی که مهمانی شروع می شود، شاید بخواهید کفش راحت تری بپوشید و همچنین بخواهید رقص خاصی را اجرا کنید. بنابراین در کنار کفش مجلسی اصلی تان یک جفت کفش راحت تر هم داشته باشید.

آیا کفش مجلسی باید را قبل از لباس انتخاب کنم یا بعد از لباس؟

بستگی دارد کدام یک برای شما اولویت بیشتری دارد: لباس یا کفش. امی اسکارترفیلد، مدیر خلاق امی لندن، اعتقاد دارد عروس ها باید ابتدا لباس را انتخاب کنند تا بتوانید کفش عروسی خود را بر اساس آن انتخاب کنید.

امی می‌گوید: «اینکه مستقیم به یک مغازه کفش فروشی بروید و یک صندل مجلسی زنانه بخرید واقعا وسوسه برانگیز است اما همیشه عاقلانه است که ابتدا لباس خود را انتخاب کنید.» نوع لباسی که انتخاب خواهید کرد حالت، رنگ، تزیین و ارتفاع پاشنه کفش مجلسی شما را تعیین می کند.

با این حال، طراح کفش شارلوت میلز معتقد است که مهم نیست که ابتدا لباس یا کفش را انتخاب کنید. شارلوت می‌گوید: « افراد زیادی مخصوصا عروس ها پس از انتخاب لباس نزد ما می‌آیند. با این حال، افرادی هستند که ابتدا با خرید صندل مجلسی زنانه برای عروسی آماده می‌شوند! »

همچنین بخوانید: راهنمای خرید صندل زنانه + نکاتی که تا به حال نشنیده‌اید

آیا رنگ کفش باید سفید باشد؟

شارلوت میلز می گوید: « به هیچ وجه اینطور نیست. در مجموعه ما، آبی محبوب‌ترین رنگ ما است، زیرا عروس‌ها اغلب از آن استفاده می‌کنند!» هیچ قائده یا قانونی در مورد کنار گذاشتن کفش مجلسی سنتی سفید وجود ندارد فقط مطمئن شوید که رنگ مکمل لباس شما باشد!

تناسب صندل مجلسی با لباس مجلسی

امی اسکارترفیلد، مدیر خلاق امی لندن می‌گوید: «یک لباس مجلسی با جزئیات زیاد را می‌توان با یک کفش مجلسی ساده و ظریف با رنگ ملایم به زیبایی تکمیل کرد تا ظاهری شیک ایجاد کند. »

صندل مجلسی زنانه

آیا هنگام خرید صندل باید محل برگزاری مهمانی را در نظر بگیرم؟

آیا مهمانی در فضای باز برگزار می‌شود؟ می‌تواند در یک باغ سالن باشد؟ در باغ ممکن است بخواهید یک کفش تخت راحت بپوشید که این در محیط باغ بهتر است. باید توجه داشته باشید که استفاده از صندل در محیط باغ یا سطح چمنی ممکن است باعث لکه‌دار شدن صندل بشود. همانطور که قبل تر گفتیم یک راه عالی برای جلوگیری از فرورفتن پاشنه های صندل در سطوح چمنی استفاده از محافظ های پاشنه پا است.

 اگر به صندل مجلسی پاشنه دار علاقه‌مند هستید، یک صندل با پاشنه کوچک برای سطوح ناهموار مناسب است. همچنین باید در هنگام خرید صندل مجلسی خود به میزان پیاده روی در طول مهمانی فکر کنید. اگر کل مهمانی در یک مکان برگزار خواهد شد، نیازی نیست که زیاد نگران آن باشید. دقت کنید که باید فصلی را که در آن مهمانی یا عروسی برگذار خواهد شد را هم در نظر بگیرید.

اگر در آب و هوای گرم‌تر مراسم اجرا خواهد شد، صندل هایی را انتخاب کنید که به اندازه کافی فضا برای تنفس پاها ارائه می‌دهند.

اگر نخواهم برای خرید کفش مجلسی زیاد خرج کنم چه؟

اگر بیشتر بودجه خود را برای لباس خرج کرده اید و چیز زیادی برای کفش مجلسی باقی نمانده است، نگران نباشید، همچنان می توانید کفش های مجلسی شیک را در برخی فروشگاه ها با قیمتی مقرون به صرفه پیدا کنید! برای مشاهده صندل های مجلسی پانیذ صندل کلیک کنید.

آیا می توانم یک جفت کفش خودم را سفارشی کنم؟

برخی از فروشندگان کفش این امکان را به شما می‌دهند که مدل های موجود را به سلیقه خودتان سفارشی کنید و طرح های اختصاصی مد نظرتان را بر روی کفش پیاده کنید.

استفاده از کفش مجلسی در روز های دیگر

اگر می خواهید صندل مجلسی خود را دوباره بپوشید اما احساس می‌کنید که با کمد لباس روزانه شما مناسب نیست،چرا به رنگ کردن آنها فکر نکنید؟ با این حال، فقط در صورتی این کار را انجام دهید که یک جفت صندل قابل رنگ کردن دارید و کاملاً مطمئن هستید که می‌خواهید در آنها تغییراتی ایجاد کنید.

همیشه زودتر خرید کنید

برای پیدا کردن کفش مجلسی خود تا دقیقه نود منتظر نمانید! تصاویر صندل هایی را که مدنظر دارید را فراهم کنید و تا زمانی که لباس های مجلسی را امتحان می‌کنید آنها را در ذهن خود داشته باشید.

اگر قصد خرید آنلاین دارید، بهتر است که زودتر خرید کنید زیرا سایز بندی ها می توانند خیلی سریع تمام شوند. اگر موجودی سایز مدنظرتان تمام شود، زمان تحویل می تواند طولانی باشد، به خصوص اگر دست ساز باشد. بنابراین همیشه ایده خوبی است که کفش را زودتر تهیه کنید.

همچنین بخوانید: 10 مزیت صندل که نمی‌دانستید | چرا استفاده از صندل توصیه می‌شود؟

راحتی مهم ترین عامل است

صندل مجلسی زنانه

در دام خریدن کفش های زیبا که حتی تحمل ایستادن در آن را ندارید، نیفتید. در مورد انتخاب کفش یا صندل مجلسی زنانه مهم ترین چیزی که باید مدنظر قرار دهید راحتی است، چرا که شما ساعات طولانی از کفش تان استفاده می‌کنید. اگر حین استفاده از آن راحت نباشید، زود خسته می‌شوید و آن روز را با ناراحتی تمام می‌کنید. اگر شما یک تازه عروس هستید، شما مجبور خواهید بود برای عکس های عروسی زیادی بایستید و ژست بگیرید، و برقصید.

همچنین اگر بیشتر اغلب اوقات از صندل هایی استفاده می‌کنید که پاشنه کوتاهی دارند، برای شرکت در عروسی یا جشن هم یک صندل مجلسی زنانه با پاشنه کوتاه بگیرید. سعی نکنید برای جشن از سبک یا سایز پاشنه جدیدی استفاده کنید، تجربه ثابت کرده است این کار در نهایت نارضایتی و پشیمانی به همراه خواهد داشت.

به عنوان نکته آخر این بخش، کفش‌هایی را انتخاب کنید که دارای مواد طبیعی مانند چرم طبیعی هستند تا قابلیت کشش و تنفس داشته باشند.

در کنار راحتی زیبایی را هم لحاظ کنید

شما باید در کفش های خود احساس فوق العاده ای داشته باشید. حتی اگر لباس شما بلند باشد، مهمانان شما گاهی اوقات نگاهی به پای شما می‌اندازند. یک جفت صندل مجلسی نفیس را انتخاب کنید که سال ها دوستش خواهید داشت.

کفشی را انتخاب کنید که مکمل لباس شما باشد

برای این کار به لباس مجلسی خود نگاهی بیندازید. آیا لباس شما با توری کلاسیک یا بدلیجات گلدوزی ظریف تزئین شده است؟ آیا گلدوزی دارای طرح خاصی است؟ باید به دنبال عناصر مشابه در کفش مجلسی خود باشید تا مکمل لباس شما باشد و در نهایت بتواند با استایل و سلیقه شما مطابقت داشته باشد.

خرید صندل مخصوص روز مراسم یا صندل همه کاره وکاربری

آیا به دنبال صندل مجلسی زنانه ای هستید که فقط برای مراسم یا جشن آن را بپوشید یا اینکه بتوانید آن را در مکانها و زمان های دیگر هم بپوشید ؟ اگر به دنبال کاربردی بودن صندل هستید، پس جستجوی خود را بر روی صندل هایی متمرکز کنید که می توانید بعد از روز مراسم دوباره بپوشید. می‌توانید صندل های تخت را در نظر بگیرید. آنها نه تنها راحت هستند، بلکه معمولاً سبکی هستند که می توانید بارها و بارها دوباره بپوشید!

این به سلیقه و شرایط شما بستگی دارد اما به صورت کلی توصیه ما این است که صندلی را بخرید که بتوانید آن را دوباره بپوشید.

تنظیم اندازه لباس مجلسی با کفش مجلسی

خیاط شما باید قد پاشنه شما را بداند تا بتواند اندازه های نهایی را قبل از روز مراسم روی قد لباس شما اعمال کند. صندل های مجلسی خود را اندازه گیری کنید تا بتوانند به موقع کارهای بعدی آن را انجام دهند.

صندل مجلسی زنانه (پاشنه دار کد 2311)

نکته مهم

یک قانون نانوشته وجود دارد که می‌گوید فقط عروس می تواند لباس سفید بپوشد. بنابراین به عنوان یک مهمان در جشن عروسی به این نکته توجه داشته باشید که همه نگاه ها باید به طرف تازه عروس باشد. علاوه بر این، هنگام انتخاب نهایی مد و استایل تان، اطمینان حاصل کنید که لباس شما راحت است (در کنار شیک بودن) زیرا چندین ساعت آن را به تن خواهید زد.

کلام پایانی

به یاد داشته باشید که داشتن یک جفت کفش مجلسی برای مراسم و یکی دیگر برای پذیرایی کاملاً عادی است. اگر عروس ها مجاز به تعویض لباس عروس هستند، در مورد کفش عروس نیز همین موضوع صدق می کند! اگر شما عروس نیستید باز هم این مورد در شما صدق می‌کند.

اگر می خواهید در طول مراسم کفش پاشنه دار بپوشید، برای رقصیدن همانطور که در بالا اشاره شد یک کفش تخت را در نظر بگیرید که راحت تر است. در نهایت  انجام یک پدیکور را قبل از روز مراسم هم می‌تواند مفید باشد .

WhatsApp
Telegram
Email
دیدگاه‌های نوشته

*
*

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید