پانیذ صندل
سبد خرید خالی است.

راهنمای خرید صندل زنانه در سال جدید + نکاتی که تا به حال نشنیده اید

خرید صندل زنانه

مطالعه راهنمای خرید صندل زنانه مهم ترین کاری است که شما قبل از خرید صندل باید انجام دهید. چرا که به شما در انتخاب صندل مناسب کمک می‌کند، استفاده از صندل زنانه خوب تاثیر بسیار زیادی در ظاهر و راحتی شما در طول روز دارد. خرید صندل زنانه مناسب به هر استایلی یک زیبایی خاص و منحصر به فرد اضافه می‌کند.

 

همچنین با گرم تر شدن هوا بهترین کاری که می‌توانید در حق پاهایتان انجام دهید این است که یک جفت صندل بخرید تا به پاهایتان اجازه نفس کشیدن بدهید. در این مقاله چند توصیه برای انتخاب بهترین صندل زنانه به شما خواهیم گفت بنابراین تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

راهنمای خرید صندل زنانه | سوالات قبل از خرید

اولین موردی که در راهنمای خرید صندل زنانه باید به آن اشاره کنیم این است که صرف نظر از سبک همیشه سوالات زیر را باید از خود بپرسید:

به چه دلیل قصد پوشیدن آنها را دارید؟ آیا قصد دارید آنها را فقط در ساحل بپوشید؟ آیا آنها را به عنوان جایگزینی برای کفش های معمولی در اطراف دفتر می‌خواهید؟ همیشه مهم است که مطمئن شوید صندل های شما برای استفاده مورد نظرشان کاربردی هستند، زیرا آنچه برای یک محیط کار می کند ممکن است در محیط دیگر کارایی نداشته باشد. به عنوان مثال، اگر قرار است تمام روز سرپا باشید، صندل پاشنه بلند گزینه مناسبی نیست.

راهنمای خرید صندل زنانه

بهترین قد پاشنه برای من چیست؟ در مورد قد پاشنه همه یکسان نیستند، برخی افراد می توانند کفش های پاشنه بلند را نسبت به دیگران بیشتر تحمل کنند! نکته این است که باید میزان تحمل یا حد خود را بدانید. اگر متوجه شدید که در هنگام پوشیدن صندل های پاشنه دار برای راه رفتن با هر ظاهری معمولی مشکل دارید، به احتمال زیاد آنها برای شما مناسب نیستند.

 

آیا به اندازه کافی راحت است؟ این یکی از مهم ترین سوالاتی است که هنگام خرید صندل زنانه باید از خود بپرسید اما اغلب نادیده گرفته می‌شود. خرید هر گونه کفشی که مناسب نیست و هنگام پوشیدن آن اذیت می‌شوید، نه تنها سلامت پاهای شما را به خطر می اندازد، بلکه به احتمال زیاد باعث هدر دادن پول نیز می شود، زیرا احتمال پوشیدن آن ها کمتر است.

توصیه ها و نکات مهم برای خرید صندل زنانه

کفش باید با فرم پاهای شما مطابقت داشته باشد و نه برعکس. در نتیجه، یک کفش جدید باید از نظر طول و عرض کاملاً متناسب با پای شما باشد. مهمتر از همه، انگشتان پا به فضای کافی نیاز دارند (به این دلیل که در هنگام حرکت پاها به اندازه 0.5 سانتی متر حرکت می‌کنند). 

 

این در مورد پاشنه‌ها صدق نمی‌کند، که باید محکم از پشت نگهداری شوند. داشتن پاشنه های ثابت و محکم یکی از مهم ترین عوامل برای اطمینان از داشتن یک کفش کاملا مناسب است.

 

جالب است که بدانید طبق مطالعات انجام شده توسط مؤسسه کفش آلمان، تقریباً 80 درصد جمعیت آلمان کفش هایی می خرند که مناسب نیستند. رقم فوق العاده بالایی است. در حالی که زنان تمایل به خرید کفش های خیلی کوچک دارند، مردان بیشتر تمایل دارند کفش های خیلی بزرگ بخرند.

کاربرد صندل زنانه

قبل از انتخاب صندل زنانه­­­ یا هر چیز دیگری این سوال ها را از خود بپرسید که به چه دلیل قصد پوشیدن آنها را دارید؟ آیا قصد دارید آنها را فقط در ساحل بپوشید؟ آیا از آنها به عنوان جایگزینی برای کفش‌های معمولی در اطراف محل کار استفاده خواهید کرد.

 

همیشه مطمئن شوید که کفش صندل مورد نظرتان برای کاربردهای مختلف مناسب هستند یا خیر. زیرا کفشی که برای یک محیط مناسب است، ممکن است در محیط دیگری کارایی نداشته باشد. به عنوان مثال اگر قرار است تمام روز سرپا باشید، استفاده از صندل‌های پاشنه بلند ایده خوبی نیست.

زمان خرید صندل زنانه

اولین نکته مهمی ک در راهنمای خرید صندل زنانه آورده ایم، زمان مناسب خرید صندل است. به لطف آب و هوای بزرگ چهار فصل ایران، خرید انواع کفش بستگی به فصل دارد. وقتی نوبت به خرید صندل می رسد، اوایل بهار و اواخر تابستان بهترین زمان برای خرید صندل است.

 

برای خرید صندل زنانه با قیمت ارزان تر، می‌توانید در فصل هایی سرد سال اقدام به خرید کنید. البته این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است تنوع صندل ها به اندازه فصل های بهار و تابستان نباشد.

 

راهنمای خرید صندل زنانه

وقتی نوبت به پایان ماه‌های تابستان می‌رسد، بسیاری از فروشگاه‌ها تلاش می‌کنند تا موجودی خود را تمام کنند و معمولاً این کار را با کاهش قیمت‌ها انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید برای تابستان سال آینده یک صندل زنانه داشته باشید، استفاده از تخفیف های پایان فصل می‌تواند عالی باشد.

 

یادتان نرود که هیچ فروشگاهی نمی‌خواهد در کالایی قدیمی در انبار داشته باشد، بنابراین وقتی نوبت به فروش پایان فصل می‌رسد، از چانه‌زنی بیشتر سر قیمت نترسید.

همچنین بخوانید: پوشیدن صندل را با این راهنمای جامع یاد بگیرید | نحوه جلوگیری از عرق، تاول و بوگرفتگی پا

راهنمای خرید صندل زنانه | انتظارات خود را بالا نگه دارید

صندل ها باید تا حد امکان از چرم نرم ساخته شوند و فضای کافی برای پاهای شما در هر سه بعد قد، عرض و طول فراهم کنند. به محض اینکه یک صندل شروع به ساییدگی کرد، بدانید که صندل مناسب شما نیست. به حرف های رایجی که فروشنده های صندل یا کفش می‌زنند و می‌گویند که بعد از مدتی صندل یا کفش به اصطلاح جا باز می‌کند، توجه نکنید.

 

یک جفت صندل باید فوراً احساس راحتی به استفاده کننده بدهد. خرید کفش نامناسب که ساعت های طولانی از آن استفاده می‌شود، عذاب دادن پا و به خطر انداختن سلامت تان است. متاسفانه بیشتر افراد به اهمیت این موضوع توجهی نمی‌کنند.

هنگام خرید صندل زنانه با حوصله باشید

شما باید داخل صندل را از نظر درزهایی که ممکن است ناراحت کننده باشد یا هر گونه برآمدگی یا قسمت های سفت و سخت را بررسی کنید. بسیاری از تولیدکنندگان صندل به منظور کاهش هزینه‌ها، صندل های خود را به‌طور کامل آستر نمی‌زنند، به‌عنوان مثال، آستر به قسمتی ختم می‌شود که قابل مشاهده نیست. در نتیجه درزها، برآمدگی ها و لبه ها نمایان می شوند.

 

در اینجا، در پانیذ صندل، استاندارد ما این است که همیشه صندل هایمان را به‌طور کام آستر بزنیم و قسمت‌های بزرگ را تا آنجا که ممکن است به هم بدوزیم. به این ترتیب از درزها و لبه‌های غیرضروری که می‌توانند سطح راحتی را هنگام پوشیدن محدود کنند، اجتناب می‌کنیم.

اراهنمای خرید صندل زنانه | تطبیق پذیری

به این معنا است که کفش صندلی که تهیه می‌کنید در شرایط، مکان‌ و آب و هوا‌ی مختلف بتواند عملکرد خود را حفظ کند. به عنوان مثال بعضی از صندل‌ها به دلیل جنسی که دارند، ممکن است براثر گرما، پهن‌تر و یا بزرگتر شوند.

زیره صندل حتما انعطاف پذیری لازم را داشته باشد

راهنمای خرید صندل زنانه

هنگامی که اندازه و عرض مناسب را انتخاب کردید، باید توجه خود را به نرمی چرم و زیره صندل معطوف کنید. زیره صندل هر چه انعطاف پذیرتر یا توانایی خم شدن بیشتر را داشته باشد، کیفیت بالایی دارد. بسیاری از افراد مفهوم انعطاف پذیری کفی و نرمی لایه داخلی به جای یکدیگر استفاده می‌کنند و این اشتباه است.

 

در راهنمای خرید صندل زنانه به شما توصیه ‌می‌کنیم حتما تست خم شدن را انجام دهید. اگر صندل را خم کنید (یعنی قسمت پاشنه و پنجه را به سمت یکدیگر خم کنید) و کف آن فرم V را به خود بگیرد، آنگاه صندل ها انعطاف پذیری مثال زدنی دارند.

صندل ها را تا حد امکان صاف نگه دارید

توصیه دیگری که قبلاً داده ایم، خرید صندل هایی است که تا حد امکان از نظر آناتومیک صاف باشند. حرکت طبیعی پا در کفش های تخت در حد  نیم سانتی متر همانطور که قبلا گفتیم وجود دارد و این به دلیل عدم وجود توزیع وزن نامناسب در پا و استخوان های متاتارس است.

همچنین بخوانید: چرا پوشیدن صندل توصیه می‌شود؟ | 10 مزیت صندل که نمی‌دانستید

راهنمای خرید صندل زنانه | هر دو صندل را پا بزنید

طول و عرض پاها یکسان نیست و به میزان کمی با یکدیگر اختلاف دارند.. افراد راست دست معمولاً دارای پای راست بزرگتر هستند. این برای افراد چپ دست برعکس است. به همین دلیل است که همیشه باید هر دو صندل را پا بزنید نه فقط یکی را.

 

علاوه بر این، هر کفشی با بعد از مدتی استفاده، پهن تر می شود. در نتیجه سایز کفش یا صندل با افزایش مدت استفاده از آن، می تواند تغییر کند، به همین دلیل است که هنگام خرید صندل زنانه باید حوصله و وقت کافی را برای آن در نظر بگیرید.

 

 اگر یک صندل برای شما مناسب باشد، فرقی نمی‌کند که اندازه آن بزرگ‌تر یا پهن‌تر از جفت قبلی باشد. صندل هایی که توسط تولیدکنندگان مختلف ساخته می‌شوند، اندازه‌های متفاوتی دارند. آنچه مهم است این است که چه احساسی هنگام پوشیدن صندل در پای خود دارید.

عصرها به کفش فروشی بروید

راهنمای خرید صندل زنانه

شاید جالب ترین نکته راهنمای خرید صندل زنانه همین باشد، یعنی عصر ه به کفش فروشی بروید.

اندازه و شکل پاهای شما بسته به زمان روز، به ویژه در روزهای گرم تابستان که ممکن است تورم ایجاد شود، تغییر می کند. بنابراین بهتر است برای خرید صندل زنانه در زمان عصر اقدام کنید و کمی قبل از آن بدوید تا پاهایتان قبل از پوشیدن کفش‌ها به اصطلاح «دمای کار» برسد و کمی متورم شوند.

 

شما در این حالت باید صندل را تست کنید، و اگر در شرایط عادی پا یک صندل را بپوشید بعد ها هنگام استفاده از صندل در شرایط مختلف دچار مشکل می‌شوید.

به پوشش و جنس صندل توجه کنید

شما نباید نادیده بگیرید که کفش از مواد مصنوعی یا چرم ساخته شده است. انسان ها هر روز مقداری از طریق پاهای خود عرق می کنند. بنابراین ضروری است که صندل قابلیت تنفس داشته باشد و بتواند رطوبت را جذب کند

ظاهر صندل زنانه

اصولا کفش صندل طراحی شده است تا ظاهر خوبی داشته باشد و احساس خوبی را به خریدار یا استفاده کننده از کفش منتقل کند اما این لزوما به این معنی نیست که برای پاهای شما مناسب هستند.

 

همچنین ظاهر یک صندل شاید بیشتر برای خانم ها مهم باشد و آقایان نسبت به این موضوع وسواس زیادی ندارند. این مورد بیشتر به سلیقه افراد بستگی دارد و می‌توان با توجه با رنگ سایر لباس ها در مورد ظاهر کفش صندل تصمیم گرفت.

به مواد استفاده از شده در تولید صندل توجه کنید

فقط طرز کار و استفاده از صندل مهم نیست، بلکه موادی که سازنده استفاده می کند و اینکه در چه شرایطی مواد اولیه فرآوری شده است، هم مهم است و باید به آن توجه کنید. تیم تولید محتوای پانیذ صندل برای آگاهی مشتریان عزیز، در اینستاگرام ویدیوهایی را از نحوه ساخت و مواد استفاده شده در صندل ها منتشر کرده اند که در قسمت هایلایت های پیج  قابل مشاهده است.

هدف تان از خرید صندل زنانه چیست؟

هنگام خرید یک صندل زنانه از بین انبوه مدل های مختلف، هدف خود را از خرید صندل به صورت واضح مشخص کنید تا انتخاب های تان محدود شود و بتوانید راحت تر صندل مناسب خود را پیدا کنید. آیا این صندل را برای یک روز معمولی، مناسبت های خانوادگی یا یک روز شلوغ در دفتر می‌خرید؟ هر یک از این دلایل نیاز به سبک مشخصی از صندل دارد.

راحتی از همه چیز مهم‌تر است

در راهنمای خرید صندل زنانه اگر معیار راحت بودن را ذکر نکنیم، نمیتوانیم ادعا کنیم این یک مقاله جامع و کامل است.  راحتی یک فاکتور ضروری است که باید قبل از خرید هر صندلی در نظر بگیرید.

 

 

صندلها به راحت بودنشان معروف هستند اما بازهم برخی از مدل ها به اندازه کافی راحت نیستند. همانطور که می‌دانید صندل‌ها در انواع مختلفی وجود دارند، بعضی از صندل‌ها پهن با پاشنه کوچک هستند و بعضی از آنها دارای پاشنه‌های بزرگ‌تر و پهنای کمتری هستند. انتخاب هر سبک توسط هر فرد متفاوت است و معیارهای مختلفی در این انتخاب تاثیر گذار هستند.

 

 

اما بهتر است بدانید که داشتن پاشنه در صندل زنانه باعث کاهش فشار از روی پاهای شما می‌شود.

 پوشیدن کفش‌هایی که خیلی پهن هستند، به پاشنه و عقب پاهای شما فشار و آسیب وارد می‌کند. انتخاب یک صندل زنانه راحت زمان پیاده روی شما را افزایش خواهد داد و خواهید توانست در سفر و در مکان های مختلف از پیاده روی لذت ببرید.

 

 

انتخاب نوع پاشنه نیز با توجه به مدت زمانی که روی پاهای خود خواهید بود تعیین می شود. در هر صورت، همیشه مدلی را انتخاب کنید که بند های راحت و در عین حال با کیفیت دارد که باعث ایمن و متعادل نگه داشتن پاها می‌شود.

داشتن انهنای مناسب برای قوس یا گودی پا

راهنمای خرید صندل زنانه

صندل ها به گونه ای طراحی شده اند که احساس و ظاهری زیبا به فرد بدهد. با این حال، این بدان معنا نیست که آنها همیشه برای پاهای شما مناسب هستند، به خصوص برای زنان سنگین وزن. 

 

اگرچه صندل ها به گونه ای طراحی شده اند که سبک و انعطاف پذیر باشند، اما بعضی از صندل ها و کفش ها کفی مناسبی برای قوس زیری پا ندارند و این ممکن است منجر به درد و کشیدگی پا شود. 

 

داشتن انهنای مناسب برای  قوس پا در حفظ سلامت، راحتی و تسکین پاها بسیار مهم است. صندل‌های بزرگ‌تر برای پوشش قوس پا به گونه ای طراحی شده‌اند تا از ماهیچه‌های قوس پا در حالی که وزن شما را از جلوی پا دور می‌کنند، پشتیبانی کنند.

راهنمای خرید صندل زنانه | قابل تنظیم بودن

بعضی از افراد ممکن است شرایطی داشته باشند که نیاز داشته باشند تا یک صندل قابل تنظیم تهیه کنند. صندل قابل تنظیم به این معناست که می‌توانید بعضی از بندهای یا چسب های آن را تغییر دهید همچنین بندهای روی انگشتان را کم یا زیاد کنید، پشتی پا را بردارید و یا استفاده کنید، از محافظ انگشتان پا استفاده کنید و غیره.

 

بعضی از این ویژگی ها برای برخی از افراد مناسب نیست و صرفا باعث دست و پا گیر شدن صندل می‌شود و به فرد مصرف کننده احساس خوبی نمی‌دهد پس قبل از تهیه صندل قابل تنظیم، نیازهای خود را بسنجید.

بو

بعضی از صندل‌ها بعد از چند ساعت استفاده، باعث بوگرفتگی پای شما می‌شوند. صابون‌ها و برس‌هایی هستند که برای از بین بردن بوی بد صندل و پا می‌توانید استفاده کنید اما به صورت کلی سعی کنید قبل از خرید در مورد بو گرفتگی مدل های مختلف صندل زنانه پرس و جو و یا در اینترنت جستجو کنید.

دوام صندل زنانه

صندل‌ زنانه با دوام شما تا چندین سال از خرید صندل بی نیاز می‌کند. هنگام انتخاب صندل زنانه به دوخت، زیره و کفی صندل دقت کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید

مدل صندل زنانه

ممکن است مدل یا برندی را سالها استفاده می‌کنید و راضی هستید، اما همیشه اینطور نیست و مشاهده شده که تولیدکنندگان کفش صندل، کفش های محبوب سال‌های گذشته را زشت تر و یا با کیفیت کمتری تولید کرده‌اند.

راهنمای خرید صندل زنانه

 

سرعت خشک شدن

از صندل‌ها در رودخانه‌ها، هوای بارانی در جنگل و یا داخل شهر استفاده می‌شود و زمانی که خیس می‌شوند، راه رفتن با آنها کمی سخت می‌شود و در طولانی مدت سبب ایجاد تاول می‌گردد. 

اگر فقط یک جفت کفش صندل زنانه داشته باشید، این مورد اهمیت زیادی برای شما خواهد داشت. به صورت کلی اگر صندل شما دیر خشک می‌شود، سعی کنید کمی به خود استراحت اجباری بدهید تا صندل ها قابل استفاده شوند.

قابل شستشو بودن

تمیز نگه داشتن برخی از صندل‌ها مانند صندل های کوهنوردی، کار سختی است و نمی‌توان هر روز مانند روز اول آنها را تمیز کرد. اما می‌توانید صندل های خود را زیر نور آفتاب قرار دهید و مقداری جوش شیرین را با مسواک بر روی کفش پخش کنید تا از شستشوی روزانه صندل ها خلاص شوید. همچنین می‌توانید از صابون هایی تحت عنوان Dettol استفاده کنید.

راهنمای خرید صندل زنانه | چسبندگی

کف پا یا صندل حتی در مواقعی که زمین خیس است، نباید بلغزد و همچنین در مواقعی که هوا به شدت گرم است و پایتان عرق کرده است نباید پای شما لیز بخورد و اذیت بشود.

چه زمانی کفش را تعویض کنیم؟

به پاشنه صندل ها یا کفش های قدیمی خود نگاه کنید، اکثر افراد به مرور زمان در کناره پاشنه کفش خود شاهد فرسودگی هستند. هنگامی که پاشنه صندل زاویه دار می شود و دیگر حالت اولیه خود را ندارد، هر قدمی که برمی دارید را تحت تاثیر قرار می‌دهد و می تواند باعث درد در ساق پا یا کمر شود. 

فروشگاه های تعمیر کفش ممکن است بتوانند پاشنه صندل را تعمیر کنند، در غیر اینصورت مجبور هستید کفش را تعویض کنید.

 

در مورد کفش های ورزشی که مخصوص دویدن ساخته شده‌اند هم بهتر است این نکته را ذکر کنیم که دستورالعمل هر 350 تا 500 مایل باید تعویض شوند. کفش‌های مخصوص دویدنی که بیشتر از یک سال از عمر آنها می‌گذرد به دلیل تغییر در کف کفش با قرار گرفتن در معرض رطوبت یا گرما باعث ایجاد درد می‌شوند. 

کفش های مخصوص دویدن را فقط برای دویدن استفاده کنید تا عمر آن افزایش یابد. ازکفش ورزشی مخصوص دویدن قدیمی خود را می توانید برای پیاده روی استفاده کنید.

سوالات پرتکرار کاربران برای خرید صندل زنانه

برای تکمیل تر و با ارزش تر کردن راهنمای خرید صندل زنانه سوالات پرتکرار شما را در این قسمت درج کرده ایم. چند هفته قبل در پیج اینستاگرام پانیذ صندل از دنبال کنندگان‌مان سوالاتی پرسیدیم و از آنها درخواست کردیم هر سوالی که در رابطه با خرید صندل زنانه دارند برای ما بنویسند. 

 

پس از بررسی سوال ها متوجه شدیم که سوال های زیر توسط بیشتر دنبال کنندگان ما پرسیده شده است . به نوعی دغدغه آنها در زمان خرید صندل محسوب می‌شود:

  • چگونه سایز مناسب را پیدا کنیم؟
  • چگونه کفش های ارزان قیمت یا ارزان قیمت را پیدا کنیم؟
  • تضمین بازگشت کالا / خدمات حمل و نقل و غیره
  • پوشیدن صندل های پاشنه بلند
  • پیدا کردن صندل با قیمت مناسب بدون جست و جو کردن تمام روز برای مقایسه قیمت ها
  • چگونه صندل های بی کیفیت را تشخیص دهیم؟

چگونه می توان سایز مناسب را پیدا کرد؟

راهنمای خرید صندل زنانه

همیشه باید فضای کمی در قسمت انتهایی صندل وجود داشته باشد. این فضا برای تکان دادن پا ضروری است زیرا این کار باعث می شود که پاشنه شما از کفش آویزان نشود و بیرون نزند. 

همانطور که گفته شد، همیشه مطمئن شوید که صندل خیلی بزرگ هم نباشد، زیرا فشار زیادی به استخوان‌ها و مفاصل کوچک پا وارد می‌کند. این باعث می شود که پاها در هنگام گرما به خصوص در تابستان متورم شوند.

اگر پاهای کوچک و باریکی داشته باشید و از یک صندل زنانه سایز بزرگ استفاده کنید، به زودی شاهد تاول زدن پاهای تان خواهید بود. از طرفی صندلی که نسبت به اندازه پای شما کوچک است و پاهای شما در زیر بند های صندل تحت فشار قرار دارد، باعث می‌شود در کمتر از نیم ساعت از پیاده روی خسته بشوید. 

همچنین به دلیل بیرون زدن پاشنه و انگشتان پای تان، آسیب‌هایی زیادی را به پای خود وارد می‌کنید. اندازه مناسب، اندازه ای است که پا براحتی در کفش صندل قرار گیرد و تحت فشار نباشد و همچنین آنقدر بزرگ نباشد که پا براحتی از کفش صندل خارج شود و فاصله از لبه صندل زیاد باشد.

 

همچنین بخوانید: انتخاب صندل مجلسی زنانه با رعایت این 20 نکته مهم و ضروری

دقت کنید که اندازه هر دو پا ممکن است یکی نباشد و هنگام اندازه گیری باید اندازه پای بزرگتر را در نظر بگیرید، اختلاف اندازه دو پا خیلی کم است اما بهتر است اگر اختلافی بین اندازه پاها وجود دارد، پای بزرگتر ملاک باشد.

برای اندازه گیری پای خود طبق دستور زیر جلو بروید:

  1. با پای برهنه سرپا بایستید، و پاشنه خود را به دیوار نزدیک کنید.
  2. یک خط کش به موازات پای خود بر روی زمین قرار دهید و انتهای خط کش را به دیوار بچسبانید.
  3. در این مرحله باید از دیوار یا انتهای خط کش تا نوک بلندترین انگشت پا را اندازه بگیرید.
  4. اندازه ها را به واحد سانتی متر یادداشت کنید و به جدولی که در ادامه قرار داده‌ایم دقت کنید.

جدول سایز صندل زنانه:

در جدول زیر معادل سایز صندل را می‌توانید مطابق آنچه که در اروپا و آمریکا مورد استفاده قرار می‌گیرد، مشاهده کنید. برخی از تولیدکنندگان صندل ها ممکن است سایز کفش صندل را طبق عرف کشورمان درج نکنند و از معادل آنها به اینچ و یا مطابق آنچه که در اروپا و آمریکا و سایر نقاط جهان است، درج کنند.

سانتی متر

اینچ

اروپا

آمریکا

23.5

9.3

36

5-5.5

24.1

9.5

37

6-6.5

24.8

9.8

38

7-7.5

25.4

10

39

8-8.5

26

10.2

40

9-9.5

26.7

10.5

41

10-10.5

27.5

10.8

42

11-11.5

28.3

11.1

43

12-12.5

چگونه می توان کفش های با تخفیف یا ارزان قیمت را پیدا کرد؟

این اشتباه است که انتظار داشته باشید یک جفت صندل با کیفیت را با قیمت ارزان پیدا کنید. اغلب افراد فکر می‌کنند قیمت یک صندل زنانه بسیار ارزان تر از یک کفش اداری یا ورزشی زنانه است. اگر دقت کنید می‌بینید که صندل های با قیمت بالاتر از لحاظ رعایت نکات سلامتی، بهتر عمل کرده‌اند و در بلند مدت بهینه و به صرفه تر هستند. 

 

درحالی که با خرید یک صندل نامناسب و ارزان، هم سلامت پای خود را به خطر می‌اندازید و هم به زودی باید آنها را تعویض کنید و صندل دیگری بخرید. با این حال، فروشگاه‌های کفشی وجود دارند که صندل های بسیار با کیفیت را با قیمت‌های بسیار پایین‌تر از آنچه انتظار دارید، ارائه می‌کنند.

راهنمای خرید صندل زنانه

سایت‌هایی هستند که با شرکت های تولید کفش شراکت دارند و فقط اقلام آخر فصل یا با تخفیف را ارائه می‌دهند. و یا سایت هایی مانند پانیذ صندل که خود تولید کننده انواع صندل هستند و به صورت مستقیم کالای خود را به فروش می‌رسانند. خرید از این نوع سایت ها به دلیل حذف واسطه ها برای مصرف کننده بسیار به صرفه است.

 

ممکن است در نهایت کمی بیشتر هزینه پرداخت کنید. با این حال، خرید از یک فروشگاه، شرکت یا تولیدی معتبر تضمین می‌کند که ارزشی  را که برای آن هزینه می‌کنید دریافت می‌کنید، نه کالای تقلبی که کیفیت بسیار پایینی دارد.

تضمین بازگشت کالا / روش های حمل و نقل

هر فروشگاهی وظیفه دارد در همه فرایند خرید اعتماد مشتری را جلب نماید و به مشتری اطمینان خاطر بدهد. شما به عنوان مشتری باید حق این را داشته باشید تا به مدت چند روز کالا را تست نمایید تا اگر مشکلی در کالا وجود داشت آن را به فروشنده برگردانید. بنابراین همیشه قبل از پرداخت هزینه کفش خود، تضمین بازگشت کالا را بررسی کنید.

 

انتخاب روش حمل و نقل کالا یا دریافت کالا یکی از دغدغه های مشتریان است. ارائه چند روش حمل و نقل برای ارسال و دریافت کالا رضایت مشتری را در هنگام خرید صندل زنانه در پی خواهد داشت.

ما در پانیذ صندل در راستای اطمینان خاطر مشتری از کیفیت محصولات، تضمین بازگشت کالا را در نظر گرفتیم و همچنین سه راه برای ارسال کالا به مشتری در نظر گرفتیم تا هر مشتری با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کند.

 

پوشیدن صندل های پاشنه بلند

با پوشیدن صندل پاشنه بلند شاهد افزایش قد و لاغر دیده شدن پاها و بالا رفتن حالت کلی بدن خواهید بود. صندل ها همچنین در انواع جلو بسته، با بند، بند مچ پا، بافت ها و رنگ های مختلف عرضه می‌شوند.

اگر ارتفاع پاشنه صندل تنها دو یا سه سانتی متر نیز باشد، شما هنوز شاهد ویژگی هایی که بالا نام برده شد خواهید بود، اما بسیار راحت و آسان تر نسبت به صندل هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند، راه می‌وید.

راهنمای خرید صندل زنانه

از صندل های پاشنه بلند در حد اعتدال استفاده کنید و زیادروی نکنید. افراد زیادی هستند که تحمل استفاده از صندل پاشنه بلند در  کل روز را ندارد. اگر شما هم اینطور هستید باید از صندل هایی که پاشنه های کوچکتر دارند استفاده کنید و یا یک جفت صندل تخت و صاف تهیه کنید.

تاثیر صندل های پاشنه بلند در سلامت بدن

در ادامه راهنمای خرید صندل زنانه بهتر است بدانید که کفش های مجلسی زنانه اغلب برای پاها، زانوها و ستون فقرات مضر هستند. پاشنه ها وضعیت کل بدن را تغییر می دهند و می توانند باعث درد شوند. اگر کفش پاشنه بلند می‌پوشید، کفشی با پاشنه کوچک تر، پهن تر و پاشنه ای که به داخل خم نمی شود انتخاب کنید. فقط زمانی که مجبور هستید کفش های پاشنه بلندتر بپوشید، از آن استفاده کنید.

دقت کنید که صندل های تخت یا دمپایی ها اگر خوب ساخته شوند و کیفیت بالایی داشته باشند همیشه راحت خواهند بود. اگر دوست ندارید از صندل های تخت و بدون پاشنه استفاده کنید، می توانید از دمپایی یا صندل های پاشنه دار کوچک امتحان کنید.

هنگام خرید صندل زنانه اگر انگشتان یا پاهایتان بلند است، صندلی را انتخاب کنید که طرح هایی در وسط بند دارد. این کار چشم را از انگشتان پا دور می کند و به جای دراز نشان دادن پا، آن را عریض تر می‌کند.

صندل هایی که دارای بند در سرتاسر پا هستند تا فقط انگشتان بیرون بمانند، توجه را به انگشتان شما جلب می کند. به صورت کلی بررسی های انجام شده نشان می‌دهد که صندل بند دار توجه ها را به سمت پا جلب می‌کند.

قد پاشنه

در مورد قد پاشنه صندل زنانه همه افراد یکسان نیستند، برخی از افراد نسبت به بقیه می‌توانند بیشتر از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنند، مهم این است که سلیقه و حد خودتان را بدانید. اگر احساس کردید که هنگام استفاده از صندل زنانه پاشنه بلند، برای راه رفتن مشکل دارید و اذیت می‌شوید، پس باید از پاشنه‌های کوتاه‌تر استفاده کنید و یا اینکه از صندل‌های معمولی استفاده کنید.

از آنجایی که صندل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که وزن سبک تر و انعطاف پذیرتری داشته باشند، گاهی اوقات حمایت از پاشنه امکان پذیر نیست. حمایت از پاشنه باعث تسکین، راحتی و حفظ سلامت پا مهم است.

شما باید صندل یا دمپایی را انتخاب کنید که دارای پاشنه برجسته تری است. به گفته پزشکان، کفش‌هایی که دارای پاشنه بزرگ‌تر یا برجسته‌تری هستند، وزن را از جلوی پا دور می‌کنند و از نظر آناتومیکی مناسب عضلات پاشنه پا هستند. انتخاب پاشنه بلند و یا کوچک به مدت زمانی که سرپا خواهید بود نیز بستگی دارد. به صورت کلی سعی کنید صندل‌هایی را انتخاب کنید که به پاشنه پای‌تان فشاری وارد نکند و همچنین دارای بند‌های راحتی باشد.

پیدا کردن قیمت های مناسب در زمان کم

فروشگاه های آنلاین صندل بسیار رقابتی هستند. در پشت صحنه، هر فروشگاه برای کلمات کلیدی خاصی که بازدیدکنندگان آنها جستجو می کنند رقابت می کند. به عنوان مثال، اگر به دنبال یک صندل هستید و به موتور جستجویی مانند گوگل بروید و عبارت “صندل زنانه” را تایپ کنید، بر روی صفحه نتایج زیادی از سایت های مختلف را خواهید دید که می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام وارد آن سایت شوید.

 

هر سایت با سایت های هم حوزه  خود رقابت کرده است تا در صفحه موتور جستجو در نتایج اول قرار گیرد. ممکن است عنوان وسوسه کننده ای را در نتایج اول گوگل ببینید و روی آن کلیک کنید. 

 

فقط به این دلیل که روی نتایج یا سایت هایی که در صفحه اول گوگل هستند، کلیک می کنید به این معنی نیست که بهترین فروشگاه صندل زنانه را دریافت پیدا کرده‌اید. این فقط به این معنی است که آن سایت خاص برای آن کلمه خاص بهتر رقابت کرده و به صدر رسیده است.

 

پس چه کاری می‌توان انجام داد؟

مگر اینکه تجربه خرید صندل زنانه به صورت آنلاین را داشته باشید و چند سایت معتبر را بشناسید. می‌توانید از سایت هایی که قیمت ها را مقایسه می‌کنند استفاده کنید و ارزان ترین فروشنده را پیدا کنید. همانطور که قبلا گفتیم نباید انتظار داشته باشید یک صندل بسیار با کیفیت را با قیمت پایین پیدا کنید. 

 

اما فروشگاه هایی هستند که به دلایل مختلف کالاهای با کیفیت خود را ارزان تر از سایر رقبا می‌فروشند و یا به کالا های خود تخفیف اعمال کرده‌اند.

چگونه کیفیت پایین یک صندل را تشخیص دهیم؟

اگر فروشگاه یا سایتی برند خاصی از صندل را چه ایرانی و چه خارجی به فروش می‌رساند، کافی است بروید و در مورد آن برند تحقیق کنید و قیمت های آن برند را در سایت اصلی تولید کننده ببینید. اگر سایت فروشنده خود دارای برند است و کالاهای روی سایت تولید همان برند است، می‌توانید با آن شرکت تماس گرفته و پرس و جو کنید. هم اکنون پشتیبانان فروش سایت پانیذ صندل آماده پاسخگویی به هر نوع ابهام مشتریان در مورد محصولات هستند.

 

یک نکته دیگر برای خرید صندل زنانه این است که به تصاویر صندل در سایتی که می‌خواهید از آن خرید کنید، کنید. تصاویر باید واضح باشند و توضیحات و عکس بزرگتر برای مشاهده در دسترس شما باشد.

 

لازم نیست فروشگاه، بزرگ‌ترین فروشگاه جهان باشد، اما هر فروشگاهی باید کیفیت و تجربه خوبی را به شما ارائه دهد. همچنین کیفیت خود سایت نشان دهنده این است که در مقابل هزینه ای که پرداخت می‌کنید چه ارزشی دریافت می‌کنید.

 

اگر صفحات صفحه تماس با ما، درباره ما و غیره را در سایت نمی‌بینید، پیشنهاد می‌کنیم از خرید خود از آن سایت اجتناب کنید. هر سایت باید سیاست های روشن و واضحی داشته باشد، همه این ها در جلب اعتماد مشتری تاثیر گذار است. هنگام خرید صندل زنانه نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که هر چه آن سایت یا فروشگاه از ارائه خدمات مشتری مزایای بیشتری داشته باشد، تجربه خرید کلی شما بهتر خواهد بود.

نتیجه گیری

در این مقاله بسیار مفید تحت عنوان راهنمای خرید صندل زنانه، تمامی نکاتی که لازم است تا رعایت کنید را توضیح دادیم. با خواندن این مقاله دیگر خرید صندل و حتی هر نوع کفش دیگر برای شما سخت نیست. دقت کنید انتخابی که با حوصله و دقت کافی انجام گیرد می تواند شما را از دردسر تعویض کردن آنها یا هدر رفتن پول نجات دهد. 

 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و به شما هنگام خرید صندل زنانه کمک کند. لطفا با درج نظرات تان در انتهای این مقاله، به ما در تهیه و بهبود مقالات کمک کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از دکمه های به اشتراک گذاری زیر، این مقاله را در شبکه های اجتماعی مختلف با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

WhatsApp
Telegram
Email
دیدگاه‌های نوشته

*
*

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید