پانیذ صندل
سبد خرید خالی است.

پوشیدن صندل را با این راهنمای جامع یاد بگیرید | نحوه جلوگیری از عرق، تاول و بوگرفتگی پا

همانطور که پوشیدن جوراب‌های و ضخیم در طول زمستان ایده‌ای فوق‌العاده به نظر می‌رسد، پوشیدن صندل هم در فصول گرم سال لذت بخش است. مهم ترین مشکلاتی که هنگام پوشیدن کفش صندل بدون جوراب وجود دارد، تعریق، بو گرفتن و تاول زدن است که در این مقاله راه حل آن را توضیح داده ایم.

فهرست مطالب

چه زمانی پوشیدن صندل مناسب است؟

در ابتدا لازم است تا به چند نکته دقت کنید. اول، ما باید بفهمیم که چه نوع مناسبت هایی مناسب استفاده از صندل  است؟

همانطور که می‌دانید به غیر از فصل زمستان در مناطق سردتر، زمانی که درجه حرارت در حد صفر یا کمتر از صفر است، پوشیدن کفش بدون جوراب در هرفصلی امکان پذیر است. این به معنی است که شما قادر هستید در طول سال از کفش یا صندل های پاشنه دار، چه در فصل بهار، پاییز یا البته تابستان استفاده کنید.

معمولا استایلی که انتخاب می‌کنید بیش از هر چیز به رویدادها و موقعیت هایی که برای آن حاضر می‌شوید، بستگی دارد. این انتخاب ها به سبک شخصی و سلیقه شما نیز بستگی دارد.

پوشیدن صندل

یک قاعده کلی برای انتخاب کفش صندل مناسب وجود دارد و آن، هدف مناسبت یا رویدادی است که می‌خواهید به آنجا بروید. و اگر می خواهید کفش یا صندل مناسب بپوشید، گزینه های مختلفی در پویش روی شما وجود خواهد داشت.

اگر به دنبال ظاهری رسمی هستید، گزینه هایی را انتخاب کنید که پاهای شما را بی عیب و نقص نشان می دهند. به عنوان مثال برای انتخاب یک ظاهر رسمی باید قید انواع رنگ ها و تجملات را بزنید و از سبک های ساده تر استفاده کنید.

در مقابل، زمانی که ترجیح می‌دهید راحت و شیک باشید و همچنان به پاهایتان فضای تنفسی بدهید، گزینه‌هایی مانند دمپایی، صندل‌های بنددار، دمپایی‌های راحت و هر نوع صندل که به شما امکان حرکت و فصای بیشتر می‌دهد را انتخاب کنید.

انواع تیپ و استایل برای پوشیدن صندل

صندلی که می‌پوشید می‌تواند یک صندل جلو باز، صندل پاشنه دار یا یک دمپایی باشد، همه چیز به لباسی که می‌خواهید با آن ست کنید بستگی دارد. کفش‌های شما می‌توانند ظاهر شما را بهتر نشان دهند و یا آن را خراب کنند، بنابراین اگر می‌خواهید یک استایل مد روز داشته باشید، انتخاب کفش مناسب ضروری است.

ما فهرستی از استایل های مختلف برای زمانی که می‌خواهید صندل بپوشید تهیه کرده‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید.

پیشنهاد برای مطالعهانتخاب صندل مجلسی زنانه با رعایت این ۲۰ نکته مهم و ضروری

 

استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استیایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب
استایل صندل بدون جوراب

پوشیدن صندل و جلوگیری از عرق کردن، بوگرفتگی و تاول زدن پا

سوال بزرگی که بیشتر افراد دارند در مورد صندل‌ دارند این است که: چگونه می‌توان کفش صندل پوشید، اما از مشکلاتی مانند پاهای عرق‌کرده، بوی بد و تاول‌زدگی نیز اجتناب کرد؟ چندین نکته و ترفند برای شما تهیه کرده‌ایم که می توانید هنگام پوشیدن صندل، پاهای خود را از عرق، بو و تاول دور نگه دارید.

از پودر پا استفاده کنید

 پودرهای مختلفی در داروخانه‌ها وجود دارند که می توانید قبل از پوشیدن صندل روی پاهای خود بمالید تا از عرق کردن و بدبو شدن پاها جلوگیری کنید. همچنین بعضی از منابع خارجی استفاده از پودر پای دارویی Gold Bond را که شامل ترکیبی از تالک و جوش شیرین است، برای حل و پیشگیری از این مشکلات پیشنهاد می‌کنند.

از پودر تالک استفاده کنید

 پودر تالک تجمع رطوبتی را که می تواند در اثر تعریق در ماه های گرمتر ایجاد شود را جذب می کند. همچنین به خشک نگه داشتن پاها و جلوگیری از تاول زدن کمک می کند.

پیشنهاد برای مطالعه : راهنمای خرید صندل زنانه در سال جددید + نکاتی که تا به حال نشنیده اید

 

پاهای خود را با یک صابون آنتی باکتریال خوب بشویید

 تمیز نگه داشتن پاها بهترین راه برای جلوگیری از عرق کردن پا هنگام استفاده از صندل است. و این همچنین به جلوگیری از بد بو شدن کفش یا صندل کمک می‌کند. حتما که پاهای خود را کاملا بشویید تا گرد و غبار یا ذرات کثیف از بین بروند.

از محصولات پیشگیری از تاول استفاده کنید

 مشابه محصولاتی که از تعریق و بوی بد صندل‌های بدون جوراب شما جلوگیری می‌کنند، محصولاتی برای جلوگیری از تاول‌های دردناک در پاهای شما وجود دارد.

سعی کنید قبل از پوشیدن کفش‌ها برای مدت طولانی، آن‌ها را نرم کنید

 صندل یا کفش‌های جدید، چه با جوراب یا بدون جوراب پوشیده شوند، ممکن است قبل از اینکه به راحتی روی پای شما قرار گیرند، نیاز به نرم شدن داشته باشند.

همه دوست دارند از درد ناشی از تاول جلوگیری کنند، به خصوص هنگام مالش روی سطوح جدید، ناهموار و سفت داخل صندل یا کفش. برای جلوگیری از ایجاد تاول، روزانه چند دقیقه تا چند ساعت پوشیدن کفش های خود را بدون جوراب تمرین کنید تا به تدریج آن ها نرم شوند و از حالت خشکی خود را از دست بدهند.

پوشیدن چه نوع کفش یا صندلی بهتر است؟

آیا هنوز مطمئن نیستید که صندل را بدون جوراب بپوشید؟ ما نکات بیشتری را برای شما آماده کرده‌ایم که به آسان‌تر شدن این تصمیم کمک می‌کند.

پوشیدن صندل

وقتی قصد استفاده از کفشی را بدون پوشیدن جوراب دارید، مدل‌های خاصی از کفش‌ها در مقابل شما قرار دارند که نسبت به بقیه مدل‌ها بهتر هستند. کفش‌های کتانی پارچه‌ای، کفش‌های تخت، دمپایی و صندل همگی انتخاب‌های عالی برای زمانی هستند که می‌خواهید بدون جوراب کفش بپوشید. در کنار این موارد، دمپایی‌های لاستیکی و دمپایی‌های راحتی همگی برای جلوگیری از تجمع رطوبت و بو در پاهای شما بهترین کار را دارند.

کفش‌های پلاستیکی به دلیل اینکه فضای کمی برای گردش هوا در کفش ها وجود ندارد، رطوبت و عرق را به دام می اندازند. مگر اینکه با پارچه‌های قابل تنفس پوشیده شده باشند تا پاهای برهنه شما را از عرق و تاول‌ها دور نگه دارد.

نکات مهم در مد و فشن برای پوشیدن صندل

هنگام انتخاب صندل یا کفش مورد علاقه خود، نکاتی را باید در نظر داشته باشید. با این توصیه‌ها، یادگیری نحوه پوشیدن صندل باید مثل آب خوردن باشد.

قبل از تصمیم گیری در مورد نوع صندلی که مناسب لباس و استایل شماست، سبک های مختلف صندل را آزمایش کنید. حتی اگر یک لباس مد روز ممکن است برای اینفلوئنسر یا سلبریتی مد مورد علاقه شما مناسب باشد، ممکن است برای شما بهترین نباشد.

پیشنهاد برای مطالعه : 10 مزیت صندل که نمی‌دانستید | چرا استفاده از صندل توصیه می‌شود؟

همانطور که ظاهر یک کفش مهم است، توجه به جنس آن نیز مهم است. پارچه استفاده شده به تعیین میزان راحتی کفش در هنگام پوشیدن آنها کمک می کند.

پوشیدن صندل

در گرمای تابستان می توانید راحت ترین کفش های بدون جوراب خود را استفاده کنید. حتی اگر برخی از لباس‌ها با صندل‌های بنددار بهتر به نظر می‌رسند. به خاطر داشته باشید که اگر از راه رفتن با آن‌ها مشکلی نداشته باشید، پاهای شما در آن کفش‌ها به بهترین شکل ظاهر نمی‌شوند. بنابراین راحتی شما همیشه از همه مهمتر است!

سخن پایانی

قبل از اینکه بخواهید صندل بپوشید، چند نکته کلیدی وجود دارد که باید یاد بگیرید. همانطور که گفتیم، به غیر از فصل زمستان، صندل‌ها را می توان در تمام طول سال پوشید. اما یادگیری اینکه چگونه این کفش ها را با لباس های مد روز خود ست کنید بسیار مهم است.

پوشیدن صندل می تواند معایبی داشته باشد از جمله پاهای عرق کرده، بوی بد پا و تاول. البته همه می خواهند از این مشکلات جلوگیری کنند. بنابراین، هنگام ست کردن این کفش ها با بهترین لباس های خود، رعایت نکات و ترفندهای خاصی که در بالا گفته شد ضروری است.

خوشبختانه، وقتی می‌خواهید از صندل استفاده کنید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. با این حال، مهم است که سبکی را پیدا کنید که بهترین کار را برای شما داشته باشد.

پس از خواندن این راهنمای فوق العاده مفید، استفاده از صندل لذت بخش خواهد بود. بنابراین شاید وقت آن رسیده که خرید یک جفت صندل جدید را در برنامه های خود قرار دهید!

WhatsApp
Telegram
Email
دیدگاه‌های نوشته

*
*

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید