پانیذ صندل
سبد خرید خالی است.

قبل از خرید صندل زنانه این نکات ضروری را رعایت کنید

خرید صندل زنانه

خرید صندل زنانه یکی از کارهایی است که لازم است برای آن تحقیق و بررسی کافی انجام شود چرا که انتخاب صندل مناسب تاثیر بسیار زیادی در ظاهر و راحتی شما در طول روز دارد. خرید صندل زنانه مناسب به هر استایلی یک زیبایی خاص و منحصر به فرد اضافه می‌کند.

همچنین با گرم تر شدن هوا بهترین کاری که می‌توانید در حق پاهایتان انجام دهید این است که یک جفت صندل بخرید تا به پاهایتان اجازه نفس کشیدن بدهید. در این مقاله چند توصیه برای انتخاب بهترین صندل زنانه به شما خواهیم گفت بنابراین تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

از خود سوال کنید

هنگام خرید صندل زنانه صرف نظر از سبک توصیه می کنیم همیشه سوالات زیر را از خود بپرسید:

برای چی قصد پوشیدن آنها را دارید؟ آیا قصد دارید آنها را فقط در ساحل بپوشید؟ آیا آنها را به عنوان جایگزینی برای کفش های معمولی در اطراف دفتر می‌خواهید؟ همیشه مهم است که مطمئن شوید صندل های شما برای استفاده مورد نظرشان کاربردی هستند، زیرا آنچه برای یک محیط کار می کند ممکن است در محیط دیگر کارایی نداشته باشد. به عنوان مثال، اگر قرار است تمام روز سرپا باشید، صندل پاشنه بلند گزینه مناسبی نیست.

خرید صندل زنانه

 

بهترین قد پاشنه برای من چیست؟ در مورد قد پاشنه همه یکسان نیستند، برخی افراد می توانند کفش های پاشنه بلند را نسبت به دیگران بیشتر تحمل کنند! نکته این است که باید میزان تحمل یا حد خود را بدانید. اگر متوجه شدید که در هنگام پوشیدن صندل های پاشنه دار برای راه رفتن با هر ظاهری معمولی مشکل دارید، به احتمال زیاد آنها برای شما مناسب نیستند.

 

آیا به اندازه کافی راحت است؟ این یکی از مهم ترین سوالاتی است که هنگام خرید صندل زنانه باید از خود بپرسید اما اغلب نادیده گرفته می‌شود. خرید هر گونه کفشی که مناسب نیست و هنگام پوشیدن آن اذیت می‌شوید، نه تنها سلامت پاهای شما را به خطر می اندازد، بلکه به احتمال زیاد باعث هدر دادن پول نیز می شود، زیرا احتمال پوشیدن آن ها کمتر است.

حالا به مواردی که در ادامه ذکر می‌شود توجه کنید.

توصیه ها و نکات مهم برای خرید صندل زنانه

کفش باید با فرم پاهای شما مطابقت داشته باشد و نه برعکس. در نتیجه، یک کفش جدید باید از نظر طول و عرض کاملاً متناسب با پای شما باشد. مهمتر از همه، انگشتان پا به فضای کافی نیاز دارند (به این دلیل که در هنگام حرکت پاها به اندازه 0.5 سانتی متر حرکت می‌کنند). این در مورد پاشنه‌ها صدق نمی‌کند، که باید محکم از پشت نگهداری شوند. داشتن پاشنه های ثابت و محکم یکی از مهم ترین عوامل برای اطمینان از داشتن یک کفش کاملا مناسب است.

 

جالب است که بدانید طبق مطالعات انجام شده توسط مؤسسه کفش آلمان، تقریباً 80 درصد جمعیت آلمان کفش هایی می خرند که مناسب نیستند. رقم فوق العاده بالایی است. در حالی که زنان تمایل به خرید کفش های خیلی کوچک دارند، مردان بیشتر تمایل دارند کفش های خیلی بزرگ بخرند.

زمان خرید صندل زنانه

به لطف آب و هوای بزرگ چهار فصل ایران، خرید انواع کفش بستگی به فصل دارد. وقتی نوبت به خرید صندل می رسد، اوایل بهار و اواخر تابستان بهترین زمان برای خرید صندل است. برای خرید صندل زنانه با قیمت ارزان تر، می‌توانید در فصل هایی سرد سال اقدام به خرید کنید. البته این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است تنوع صندل ها به اندازه فصل های بهار و تابستان نباشد.

 

خرید صندل زنانه

 

وقتی نوبت به پایان ماه‌های تابستان می‌رسد، بسیاری از فروشگاه‌ها تلاش می‌کنند تا موجودی خود را تمام کنند و معمولاً این کار را با کاهش قیمت‌ها انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید برای تابستان سال آینده یک صندل زنانه داشته باشید، استفاده از تخفیف های پایان فصل می‌تواند عالی باشد.

یادتان نرود که هیچ فروشگاهی نمی‌خواهد در کالایی قدیمی در انبار داشته باشد، بنابراین وقتی نوبت به فروش پایان فصل می‌رسد، از چانه‌زنی بیشتر سر قیمت نترسید.

انتظارات خود را بالا نگه دارید

صندل ها باید تا حد امکان از چرم نرم ساخته شوند و فضای کافی برای پاهای شما در هر سه بعد قد، عرض و طول فراهم کنند. به محض اینکه یک صندل شروع به ساییدگی کرد، بدانید که صندل مناسب شما نیست. به حرف های رایجی که فروشنده های صندل یا کفش می‌زنند و می‌گویند که بعد از مدتی صندل یا کفش به اصطلاح جا باز می‌کند، توجه نکنید.

یک جفت صندل باید فوراً احساس راحتی به استفاده کننده بدهد. خرید کفش نامناسب که ساعت های طولانی از آن استفاده می‌شود، عذاب دادن پا و به خطر انداختن سلامت تان است. متاسفانه بیشتر افراد به اهمیت این موضوع توجهی نمی‌کنند.

هنگام خرید صندل زنانه با حوصله باشید

شما باید داخل صندل را از نظر درزهایی که ممکن است ناراحت کننده باشد یا هر گونه برآمدگی یا قسمت های سفت و سخت را بررسی کنید. بسیاری از تولیدکنندگان صندل به منظور کاهش هزینه‌ها، صندل های خود را به‌طور کامل آستر نمی‌زنند، به‌عنوان مثال، آستر به قسمتی ختم می‌شود که قابل مشاهده نیست. در نتیجه درزها، برآمدگی ها و لبه ها نمایان می شوند.

در اینجا، در پانیذ صندل، استاندارد ما این است که همیشه صندل هایمان را به‌طور کام آستر بزنیم و قسمت‌های بزرگ را تا آنجا که ممکن است به هم بدوزیم. به این ترتیب از درزها و لبه‌های غیرضروری که می‌توانند سطح راحتی را هنگام پوشیدن محدود کنند، اجتناب می‌کنیم.

زیره صندل حتما انعطاف پذیری لازم را داشته باشد

خرید صندل زنانه

 

 

هنگامی که اندازه و عرض مناسب را انتخاب کردید، باید توجه خود را به نرمی چرم و زیره صندل معطوف کنید. زیره صندل هر چه انعطاف پذیرتر یا توانایی خم شدن بیشتر را داشته باشد، کیفیت بالایی دارد. بسیاری از افراد مفهوم انعطاف پذیری کفی و نرمی لایه داخلی به جای یکدیگر استفاده می‌کنند و این اشتباه است.

 

شما هنگام خرید صندل زنانه باید تست خم شدن را انجام دهید. اگر صندل را خم کنید (یعنی قسمت پاشنه و پنجه را به سمت یکدیگر خم کنید) و کف آن فرم V را به خود بگیرد، آنگاه صندل ها انعطاف پذیری مثال زدنی دارند.

صندل ها را تا حد امکان صاف نگه دارید

توصیه دیگری که قبلاً داده ایم، خرید صندل هایی است که تا حد امکان از نظر آناتومیک صاف باشند. حرکت طبیعی پا در کفش های تخت در حد  نیم سانتی متر همانطور که قبلا گفتیم وجود دارد و این به دلیل عدم وجود توزیع وزن نامناسب در پا و استخوان های متاتارس است.

هر دو صندل را پا بزنید

طول و عرض پاها یکسان نیست و به میزان کمی با یکدیگر اختلاف دارند.. افراد راست دست معمولاً دارای پای راست بزرگتر هستند. این برای افراد چپ دست برعکس است. به همین دلیل است که همیشه باید هر دو صندل را پا بزنید نه فقط یکی را.

 

علاوه بر این، هر کفشی با بعد از مدتی استفاده، پهن تر می شود. در نتیجه سایز کفش یا صندل با افزایش مدت استفاده از آن، می تواند تغییر کند، به همین دلیل است که هنگام خرید صندل زنانه باید حوصله و وقت کافی را برای آن در نظر بگیرید.

 اگر یک صندل برای شما مناسب باشد، فرقی نمی‌کند که اندازه آن بزرگ‌تر یا پهن‌تر از جفت قبلی باشد. صندل هایی که توسط تولیدکنندگان مختلف ساخته می‌شوند، اندازه‌های متفاوتی دارند. آنچه مهم است این است که چه احساسی هنگام پوشیدن صندل در پای خود دارید.

عصرها به کفش فروشی بروید

خرید صندل زنانه

اندازه و شکل پاهای شما بسته به زمان روز، به ویژه در روزهای گرم تابستان که ممکن است تورم ایجاد شود، تغییر می کند. بنابراین بهتر است برای خرید صندل زنانه در زمان عصر اقدام کنید و کمی قبل از آن بدوید تا پاهایتان قبل از پوشیدن کفش‌ها به اصطلاح «دمای کار» برسد و کمی متورم شوند.

شما در این حالت باید صندل را تست کنید، و اگر در شرایط عادی پا یک صندل را بپوشید بعد ها هنگام استفاده از صندل در شرایط مختلف دچار مشکل می‌شوید.

 

به پوشش و جنس صندل توجه کنید

شما نباید نادیده بگیرید که کفش از مواد مصنوعی یا چرم ساخته شده است. انسان ها هر روز مقداری از طریق پاهای خود عرق می کنند. بنابراین ضروری است که صندل قابلیت تنفس داشته باشد و بتواند رطوبت را جذب کند

به مواد استفاده از شده در تولید صندل توجه کنید

فقط طرز کار و استفاده از صندل مهم نیست، بلکه موادی که سازنده استفاده می کند و اینکه در چه شرایطی مواد اولیه فرآوری شده است، هم مهم است و باید به آن توجه کنید. تیم تولید محتوای پانیذ صندل برای آگاهی مشتریان عزیز، در اینستاگرام ویدیوهایی را از نحوه ساخت و مواد استفاده شده در صندل ها منتشر کرده اند که در قسمت هایلایت های پیج  قابل مشاهده است.

هدف تان از خرید صندل زنانه چیست؟

هنگام خرید یک صندل زنانه از بین انبوه مدل های مختلف، هدف خود را از خرید صندل به صورت واضح مشخص کنید تا انتخاب های تان محدود شود و بتوانید راحت تر صندل مناسب خود را پیدا کنید. آیا این صندل را برای یک روز معمولی، مناسبت های خانوادگی یا یک روز شلوغ در دفتر می‌خرید؟ هر یک از این دلایل نیاز به سبک مشخصی از صندل دارد.

راحتی از همه چیز مهم‌تر است

راحتی یک فاکتور ضروری است که باید قبل از خرید هر صندلی در نظر بگیرید، با این حال، وقتی صحبت از صندل می شود، این دو دست به دست هم می دهند. صندل ها در سبک ها و طرح های مختلفی وجود دارند، برخی دیگر صاف با پاشنه کوچک هستند. انتخاب یکی بر دیگری صرفاً به سبک شخصی و منحصر به فرد بودن فرد بستگی دارد.

 

انتخاب نوع پاشنه نیز با توجه به مدت زمانی که روی پاهای خود خواهید بود تعیین می شود. در هر صورت، همیشه مدلی را انتخاب کنید که بند های راحت و در عین حال با کیفیت دارد که باعث ایمن و متعادل نگه داشتن پاها می‌شود.

داشتن انهنای مناسب برای قوس یا گودی پا

خرید صندل زنانه

 

صندل ها به گونه ای طراحی شده اند که احساس و ظاهری زیبا به فرد بدهد. با این حال، این بدان معنا نیست که آنها همیشه برای پاهای شما مناسب هستند، به خصوص برای زنان سنگین وزن. 

 

اگرچه صندل ها به گونه ای طراحی شده اند که سبک و انعطاف پذیر باشند، اما بعضی از صندل ها و کفش ها کفی مناسبی برای قوس زیری پا ندارند و این ممکن است منجر به درد و کشیدگی پا شود. 

 

داشتن انهنای مناسب برای  قوس پا در حفظ سلامت، راحتی و تسکین پاها بسیار مهم است. صندل‌های بزرگ‌تر برای پوشش قوس پا به گونه ای طراحی شده‌اند تا از ماهیچه‌های قوس پا در حالی که وزن شما را از جلوی پا دور می‌کنند، پشتیبانی کنند.

چه زمانی کفش را تعویض کنیم؟

به پاشنه صندل ها یا کفش های قدیمی خود نگاه کنید، اکثر افراد به مرور زمان در کناره پاشنه کفش خود شاهد فرسودگی هستند. هنگامی که پاشنه صندل زاویه دار می شود و دیگر حالت اولیه خود را ندارد، هر قدمی که برمی دارید را تحت تاثیر قرار می‌دهد و می تواند باعث درد در ساق پا یا کمر شود. فروشگاه های تعمیر کفش ممکن است بتوانند پاشنه صندل را تعمیر کنند، در غیر اینصورت مجبور هستید کفش را تعویض کنید.

 

در مورد کفش های ورزشی که مخصوص دویدن ساخته شده‌اند هم بهتر است این نکته را ذکرکنیم که دستورالعمل هر 350 تا 500 مایل باید تعویض شوند. کفش‌های مخصوص دویدنی که بیشتر از یک سال از عمر آنها می‌گذرد به دلیل تغییر در کف کفش با قرار گرفتن در معرض رطوبت یا گرما باعث ایجاد درد می‌شوند. کفش های مخصوص دویدن را فقط برای دویدن استفاده کنید تا عمر آن افزایش یابد. ازکفش ورزشی مخصوص دویدن قدیمی خود را می توانید برای پیاده روی استفاده کنید.

سوالات پرتکرار کاربران برای خرید صندل زنانه

چند هفته قبل در پیج اینستاگرام پانیذ صندل از دنبال کنندگان‌مان سوالاتی پرسیدیم و از آنها درخواست کردیم هر سوالی که در رابطه با خرید صندل زنانه دارند برای ما بنویسند. پس از بررسی سوال ها متوجه شدیم که سوال های زیر توسط بیشتر دنبال کنندگان ما پرسیده شده است . به نوعی دغدغه آنها در زمان خرید صندل محسوب می‌شود:

  • چگونه سایز مناسب را پیدا کنیم؟
  • چگونه کفش های ارزان قیمت یا ارزان قیمت را پیدا کنیم؟
  • تضمین بازگشت کالا / خدمات حمل و نقل و غیره
  • پوشیدن صندل های پاشنه بلند
  • پیدا کردن صندل با قیمت مناسب بدون جست و جو کردن تمام روز برای مقایسه قیمت ها
  • چگونه صندل های بی کیفیت را تشخیص دهیم؟

چگونه می توان سایز مناسب را پیدا کرد؟

خرید صندل زنانه

 

همیشه باید فضای کمی در قسمت انتهایی صندل وجود داشته باشد. این فضا برای تکان دادن پا ضروری است زیرا این کار باعث می شود که پاشنه شما از کفش آویزان نشود و بیرون نزند. همانطور که گفته شد، همیشه مطمئن شوید که صندل خیلی بزرگ هم نباشد، زیرا فشار زیادی به استخوان‌ها و مفاصل کوچک پا وارد می‌کند. این باعث می شود که پاها در هنگام گرما به خصوص در تابستان متورم شوند.

 

دقت کنید که اندازه هر دو پا ممکن است یکی نباشد و هنگام اندازه گیری باید اندازه پای بزرگتر را در نظر بگیرید، اختلاف اندازه دو پا خیلی کم است اما بهتر است اگر اختلافی بین اندازه پاها وجود دارد، پای بزرگتر ملاک باشد.

برای اندازه گیری پای خود طبق دستور زیر جلو بروید:

  1. با پای برهنه سرپا بایستید، و پاشنه خود را به دیوار نزدیک کنید.
  2. یک خط کش به موازات پای خود بر روی زمین قرار دهید و انتهای خط کش را به دیوار بچسبانید.
  3. در این مرحله باید از دیوار یا انتهای خط کش تا نوک بلندترین انگشت پا را اندازه بگیرید.
  4. اندازه ها را به واحد سانتی متر یادداشت کنید و به جدولی که در ادامه قرار داده‌ایم دقت کنید.

در جدول زیر معادل سایز صندل را می‌توانید مطابق آنچه که در اروپا و آمریکا مورد استفاده قرار می‌گیرد، مشاهده کنید. برخی از تولیدکنندگان صندل ها ممکن است سایز کفش صندل را طبق عرف کشورمان درج نکنند و از معادل آنها به اینچ و یا مطابق آنچه که در اروپا و آمریکا و سایر نقاط جهان است، درج کنند.

جدول سایز صندل زنانه:

سانتی متر

اینچ

اروپا

آمریکا

23.5

9.3

36

5-5.5

24.1

9.5

37

6-6.5

24.8

9.8

38

7-7.5

25.4

10

39

8-8.5

26

10.2

40

9-9.5

26.7

10.5

41

10-10.5

27.5

10.8

42

11-11.5

28.3

11.1

43

12-12.5

چگونه می توان کفش های با تخفیف یا ارزان قیمت را پیدا کرد؟

این اشتباه است که انتظار داشته باشید یک جفت صندل با کیفیت را با قیمت ارزان پیدا کنید.  با این حال، فروشگاه‌های کفشی وجود دارند که صندل های بسیار با کیفیت را با قیمت‌های بسیار پایین‌تر از آنچه انتظار دارید، ارائه می‌کنند.

خرید صندل زنانه با تخفیف

سایت‌هایی هستند که با شرکت های تولید کفش شراکت دارند و فقط اقلام آخر فصل یا با تخفیف را ارائه می‌دهند. و یا سایت هایی مانند پانیذ صندل که خود تولید کننده انواع صندل هستند و به صورت مستقیم کالای خود را به فروش می‌رسانند. خرید از این نوع سایت ها به دلیل حذف واسطه ها برای مصرف کننده بسیار به صرفه است.


ممکن است در نهایت کمی بیشتر هزینه پرداخت کنید. با این حال، خرید از یک فروشگاه، شرکت یا تولیدی معتبر تضمین می‌کند که ارزشی  را که برای آن هزینه می‌کنید دریافت می‌کنید، نه کالای تقلبی که کیفیت بسیار پایینی دارد.

تضمین بازگشت کالا / روش های حمل و نقل

هر فروشگاهی وظیفه دارد در همه فرایند خرید اعتماد مشتری را جلب نماید و به مشتری اطمینان خاطر بدهد. شما به عنوان مشتری باید حق این را داشته باشید تا به مدت چند روز کالا را تست نمایید تا اگر مشکلی در کالا وجود داشت آن را به فروشنده برگردانید. بنابراین همیشه قبل از پرداخت هزینه کفش خود، تضمین بازگشت کالا را بررسی کنید.

 

انتخاب روش حمل و نقل کالا یا دریافت کالا یکی از دغدغه های مشتریان است. ارائه چند روش حمل و نقل برای ارسال و دریافت کالا رضایت مشتری را در هنگام خرید صندل زنانه در پی خواهد داشت.

ما در پانیذ صندل در راستای اطمینان خاطر مشتری از کیفیت محصولات، تضمین بازگشت کالا را در نظر گرفتیم و همچنین سه راه برای ارسال کالا به مشتری در نظر گرفتیم تا هر مشتری با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کند.

 

پوشیدن صندل های پاشنه بلند

با پوشیدن صندل پاشنه بلند شاهد افزایش قد و لاغر دیده شدن پاها و بالا رفتن حالت کلی بدن خواهید بود. صندل ها همچنین در انواع جلو بسته، با بند، بند مچ پا، بافت ها و رنگ های مختلف عرضه می‌شوند.

اگر ارتفاع پاشنه صندل تنها دو یا سه سانتی متر نیز باشد، شما هنوز شاهد ویژگی هایی که بالا نام برده شد خواهید بود، اما بسیار راحت و آسان تر نسبت به صندل هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند، راه می‌وید.

 

خرید صندل زنانه

 

از صندل های پاشنه بلند در حد اعتدال استفاده کنید و زیادروی نکنید. افراد زیادی هستند که تحمل استفاده از صندل پاشنه بلند در  کل روز را ندارد. اگر شما هم اینطور هستید باید از صندل هایی که پاشنه های کوچکتر دارند استفاده کنید و یا یک جفت صندل تخت و صاف تهیه کنید.

 

تاثیر صندل های پاشنه بلند در سلامت بدن

در کنار نکاتی که بالا گفته شد بهتر است بدانید که کفش های مجلسی زنانه اغلب برای پاها، زانوها و ستون فقرات مضر هستند. پاشنه ها وضعیت کل بدن را تغییر می دهند و می توانند باعث درد شوند. اگر کفش پاشنه بلند می‌پوشید، کفشی با پاشنه کوچک تر، پهن تر و پاشنه ای که به داخل خم نمی شود انتخاب کنید. فقط زمانی که مجبور هستید کفش های پاشنه بلندتر بپوشید، از آن استفاده کنید.

 

دقت کنید که صندل های تخت یا دمپایی ها اگر خوب ساخته شوند و کیفیت بالایی داشته باشند همیشه راحت خواهند بود. اگر دوست ندارید از صندل های تخت و بدون پاشنه استفاده کنید، می توانید از دمپایی یا صندل های پاشنه دار کوچک امتحان کنید.

 

هنگام خرید صندل زنانه اگر انگشتان یا پاهایتان بلند است، صندلی را انتخاب کنید که طرح هایی در وسط بند دارد. این کار چشم را از انگشتان پا دور می کند و به جای دراز نشان دادن پا، آن را عریض تر می‌کند.

صندل هایی که دارای بند در سرتاسر پا هستند تا فقط انگشتان بیرون بمانند، توجه را به انگشتان شما جلب می کند. به صورت کلی بررسی های انجام شده نشان می‌دهد که صندل بند دار توجه ها را به سمت پا جلب می‌کند.

پیدا کردن قیمت های مناسب در زمان کم

فروشگاه های آنلاین صندل بسیار رقابتی هستند. در پشت صحنه، هر فروشگاه برای کلمات کلیدی خاصی که بازدیدکنندگان آنها جستجو می کنند رقابت می کند. به عنوان مثال، اگر به دنبال یک صندل هستید و به موتور جستجویی مانند گوگل بروید و عبارت “صندل زنانه” را تایپ کنید، بر روی صفحه نتایج زیادی از سایت های مختلف را خواهید دید که می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام وارد آن سایت شوید.

 

هر سایت با سایت های هم حوزه  خود رقابت کرده است تا در صفحه موتور جستجو در نتایج اول قرار گیرد. ممکن است عنوان وسوسه کننده ای را در نتایج اول گوگل ببینید و روی آن کلیک کنید. فقط به این دلیل که روی نتایج یا سایت هایی که در صفحه اول گوگل هستند، کلیک می کنید به این معنی نیست که بهترین فروشگاه صندل زنانه را دریافت پیدا کرده‌اید. این فقط به این معنی است که آن سایت خاص برای آن کلمه خاص بهتر رقابت کرده و به صدر رسیده است.

 

مگر اینکه تجربه خرید صندل زنانه به صورت آنلاین را داشته باشید و چند سایت معتبر را بشناسید. می‌توانید از سایت هایی که قیمت ها را مقایسه می‌کنند استفاده کنید و ارزان ترین فروشنده را پیدا کنید. همانطور که قبلا گفتیم نباید انتظار داشته باشید یک صندل بسیار با کیفیت را با قیمت پایین پیدا کنید. اما فروشگاه هایی هستند که به دلایل مختلف کالاهای با کیفیت خود را ارزان تر از سایر رقبا می‌فروشند و یا به کالا های خود تخفیف اعمال کرده‌اند.

چگونه کیفیت پایین یک صندل را تشخیص دهیم؟

اگر فروشگاه یا سایتی برند خاصی از صندل را چه ایرانی و چه خارجی به فروش می‌رساند، کافی است بروید و در مورد آن برند تحقیق کنید و قیمت های آن برند را در سایت اصلی تولید کننده ببینید. اگر سایت فروشنده خود دارای برند است و کالاهای روی سایت تولید همان برند است، می‌توانید با آن شرکت تماس گرفته و پرس و چو کنید. هم اکنون پشتیبانان فروش سایت پانیذ صندل آماده پاسخگویی به هر نوع ابهام مشتریان در مورد محصولات هستند.

 

یک نکته دیگر برای خرید صندل زنانه این است که به تصاویر صندل در سایتی که می‌خواهید از آن خرید کنید، کنید. تصاویر باید واضح باشند و توضیحات و عکس بزرگتر برای مشاهده در دسترس شما باشد.

لازم نیست فروشگاه، بزرگ‌ترین فروشگاه جهان باشد، اما هر فروشگاهی باید کیفیت و تجربه خوبی را به شما ارائه دهد. همچنین کیفیت خود سایت نشان دهنده این است که در مقابل هزینه ای که پرداخت می‌کنید چه ارزشی دریافت می‌کنید.

 

اگر صفحات صفحه تماس با ما، درباره ما و غیره را در سایت نمی‌بینید، پیشنهاد می‌کنیم از خرید خود از آن سایت اجتناب کنید. هر سایت باید سیاست های روشن و واضحی داشته باشد، همه این ها در جلب اعتماد مشتری تاثیر گذار است. هنگام خرید صندل زنانه نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که هر چه آن سایت یا فروشگاه از ارائه خدمات مشتری مزایای بیشتری داشته باشد، تجربه خرید کلی شما بهتر خواهد بود.

نتیجه گیری

خرید صندل زنانه جدید لازم نیست یک کار سخت باشد. اما انتخابی که با حوصله و دقت کافی انجام گیرد می تواند شما را از دردسر تعویض کردن آنها یا هدر رفتن پول نجات دهد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و به شما هنگام خرید صندل زنانه کمک کند. لطفا با درج نظرات تان در انتهای این مقاله، به ما در تهیه و بهبود مقالات کمک کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از دکمه های به اشتراک گذاری زیر، این مقاله را در شبکه های اجتماعی مختلف با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
دیدگاه‌های نوشته

*
*

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
شرایط کسب امتیاز از طریق ثبت نظر چیست؟
شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در پانیذ صندل بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان پانیذ صندل، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.
چرا بایستی در حساب کاربری شماره کارت ثبت کنم؟
در صورتی که از خرید خود منصرف شویدپانیذ صندل در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید
چرا بایستی در حساب کاربری آدرس ایمیل ثبت کنم؟
کلیه مکاتبات پانیذ صندل با آدرس ایمیل شما انجام می شود.